Daniel Ofman

Daniel Ofman (ur. w 1949) ukończył studia na kierunku Business Administration w Eindhoven University of Technology. Karierę zawodową rozpoczął w firmie Philips w dziedzinie Logistyki i Gospodarki Materiałowej. Zainteresowanie nowymi formami zarządzania zaprowadziło do go Fundacji Findhorn w Szkocji, gdzie przez 3 lata zajmował różne stanowiska, od hydraulika do kierownika działu.

Od 1980 roku zajmował się rozwojem organizacji, udzielając wskazówek licznym organizacjom w ich procesie rozwoju. W 1984 roku założył firmę konsultingową, a następnie, po 20 latach, opuścił ją, aby zacząć wszystko od nowa i założyć _Core Quality International_ - agencję rozwoju organizacji w Hadze.

Jest rozchwytywanym mówcą na wielu seminariach i kongresach.

W 1992 roku wydał książkę "Core Qualities, a Gateway to Human Resources", która do tej pory została sprzedana w ponad 120,000 egzemplarzach, w sześciu językach. W 2014 została wydana jego najnowsza książka "Inspiration and Commitment in Organisations".

Obecnie pracuje nad zaawansowanym systemem internetowym www.MyTrueMe.com , który pozwoli użytkownikom rozwinąć prawdziwy profil samego siebie. Uruchomienie systemu planowane jest na koniec 2015 roku.

Więcej informacji: www.corequality.nl

Książki autora: