Warning: Declaration of DB::query($SQL) should be compatible with mysqli::query($query, $resultmode = NULL) in /inc/classes.php on line 27
Dom wydawniczy JS & Co


O ELEGANCJI I OBCIACHU POLEK I POLAKÓW.
Od stóp do głów.

Premiera książki: 11 września 2013 roku.

Debiut popularnego stylisty Tomasza Jacykowa. Jesieni 2013’

Pełna humoru, anegdot i praktycznych wskazówek gawęda o modzie, współczesnym świecie i o Tomaszu Jacykowie jakiego nie znacie. Czytelnicy szukający świetnej rozrywki będą zachwyceni.

„Być modnym, to wyglądać na tyle znakomicie, aby dobrze żyć, idiotyzmem jest żyć po to, aby świetnie wyglądać.”

"I oto jest, moja pierwsza w życiu książka! Starałem się zachować w niej jak najwięcej siebie, mojego języka, nie zawsze grzecznego. W tym miejscu przepraszam wszystkie dzieci i konsekwentnych konserwatystów – nie bierzcie mnie za przykład, nie nadaję się. Ale kocham to co robię, swoją pracę i ludzi. Nie lubię półśrodków, lubię mówić to co myślę. I biorę za własne słowa odpowiedzialność."
Tomasz Jacyków


"Świeżo po lekturze jestem pod wrażeniem nie tylko trafności Twoich obserwacji psychologicznych, ale także syntezy spojrzenia na zjawiska z pogranicza mody i designu w naszej części świata na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci… Jestem pewien, że Twoja książka może być dla nas wszystkich urealniającym, chociaż przez bezpośredniość narracji czasem okrutnym zwierciadłem. No ale w końcu nie będziesz z nim biegał, mam nadzieję, po ulicy i przystawiał go ludziom, którzy tego nie chcą, tylko dawał się przejrzeć tym, co sami po nie sięgną, z własnej woli."
Jacek Santorski

A na jesień Wydawca poleca kurtkę typu „hej przygodo w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej”, do tego dla pań – sandały wiązane po samego bobra, a panów – dżinsy, tiszert za paskiem i spodnie obowiązkowo podciągnięte na Pawełka. I już prawie jesteśmy macho i niech nam wszyscy wybaczą. Dobrej lektury!


Cena


Książka dostępna w cenie 39.90 zł