Warning: Declaration of DB::query($SQL) should be compatible with mysqli::query($query, $resultmode = NULL) in /inc/classes.php on line 27
Dom wydawniczy JS & Co


Bob Kaplan i Rob Kaiser o swojej najnowszej książce„Silne strony i przewagi czynią menadżera skutecznym i pozwalają osiągać sukcesy. Trzeba w nie inwestować i stale je rozwijać. To najbardziej znane mantry biznesu. A jednak Kaplan i Kaiser mówią: „strzeż się swoich przewag”. Trudno o bardziej paradoksalną rekomendację w świecie biznesu, ale książka Kaplana i Kaisera świetnie pokazuje, dlaczego ma ona głęboki sens. Menadżerowie nadużywają swoich sił i przestają dostrzegać, że prowadzi to w prawie nieubłagany sposób do utraty skuteczności, przy pozorach profesjonalnego działania. Przekaz książki można zawrzeć w jednym prostym i mądrym słowie: równowaga. Wybitni menadżerowie umieją zachować równowagę kluczowych charakterystyk lidera i wykonawcy, strategii i taktyka. I o tym jak tego dokonać, traktuje ta książka”

Prof. Krzysztof Obłój
Uniwersytet Warszawski & Akademia L. Koźmińskiego
---------------------

„Nie znam drugiej książki dla menedżerów, która byłaby z jednej strony tak prosta, jasna, oparta na tak logicznym i zdroworozsądkowym modelu, a z drugiej - tak głęboka, tak subtelna psychologicznie.
Zaryzykuj uważną lekturę, skonfrontuj się z tym, jak przeginasz swoje mocne strony, jak jednostronną osobą się stajesz w swojej karierze. Możesz skorygować kurs. Zrób STOP KLATKĘ. Po chwili refleksji będziesz wiedzieć, jak dalej zmieniać swoje życie i stawać się jeszcze lepszym liderem.
Bo to kim jesteś, decyduje o tym jakim jesteś liderem – Who You are i show You lead.”

Jacek Santorski
Dyrektor Programowy Akademii Psychologii Przywództwa, Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Values

Więcej informacji: www.fearyourstrengths.com

Cena


Książka dostępna w cenie 35.00 zł