Warning: Declaration of DB::query($SQL) should be compatible with mysqli::query($query, $resultmode = NULL) in /inc/classes.php on line 27
Dom wydawniczy JS & Co


Kevin Murray jest coachem elity brytyjskich przedsiębiorców i top managerów. Specjalizuje się w zarządzaniu reputacją i osobistą marką, w komunikacji i przywództwie. Jego książki: „Język Liderów” (Language of Leaders, 2012) i „Inspirująca komunikacja” (Communicate to inspire, 2014) stały się bestsellerami i zostały przetłumaczone na kilkanaście języków. W Polsce wydajemy je z uwagi na głęboką zbieżność z ideami i praktyką Akademii Psychologii Przywództwa Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Grupy Firm Doradczych Values. Jestem przeświadczony, że staną się one zarówno przewodnikiem skutecznego przywództwa i zarządzania w biznesie drugiej dekady XXI wieku, jak i ważnym źródłem inspiracji dla liderów sektora publicznego oraz administracji.

Książki Kevina Murraya są „do bólu praktyczne”, a czyta się je jak powieści sensacyjne.

Jacek Santorski, psycholog biznesu
------------

Autentyczne przywództwo to najlepsza opcja dla polskich liderów, którzy chcą, utrzymując determinację i dyscyplinę - odzyskać pasję. Książki Kevina Murraya polecane przez Jacka Santorskiego mają szansę zrewolucjonizować zarządzanie w Polsce.

Prof. Krzysztof Obłój (Uniwersytet Warszawski i Akademia L.Koźmińskiego)


Cena


Książka dostępna w cenie 59.00 zł