Warning: Declaration of DB::query($SQL) should be compatible with mysqli::query($query, $resultmode = NULL) in /inc/classes.php on line 27
Dom wydawniczy JS & Co


„Ludzie z poczuciem celu „ jest o kluczowej sprawie dla współczesnego lidera. O jego „powołaniu” i budowie morale zespołów w trudnych, coraz bardziej niepewnych a jednoczenie niosących coraz to nowe możliwości czasach.
PURPOSE to angielski termin, który nie ma polskiego odpowiednika. Bo to więcej niż cel, zadanie, target. Tu chodzi o wizje i cel, które nadają znaczenie i sens temu, co robimy. Cele i zadania musimy ustawicznie weryfikować i zmieniać, podtrzymując zarazem obrany kierunek i wartości. Zmieniać motywacje w determinacje. To dziś zadanie nie tylko dla top managerów, lecz i kierowników średniego szczebla, dla ich coachow i doradców. Autor, odwołując się do badan jak i praktyki, podstaw dobrej szefowskiej rozmowy, storyteling i neuronauki – oferuje czytelnikowi prosty instruktaż, jak prowadzić samemu i pobudzać wśród ludzi „purpose driven life” – życie i prace z poczuciem misji. Bardzo wartościowa książka. Niech Wam służy.

Jacek Santorski

Więcej informacji: www.jaceksantorski.pl

Cena


Książka dostępna w cenie 60.00 zł